Masters vybavení

To nejlepší sportovní vybavení pro vaše aktivity

Recenze: Xiaomi Smart Band 7 mohu doporučit. Příznivá cena, skvělý displej, ale závislost na mobilu

Sportovní náramek Xiaomi Smart Band 7 je atraktivní a zajímavý doplněk, který dokáže motivovat k pohybu a fyzické aktivitě. Ve světě nositelné elektroniky pro sportovní využití jsou náramky spíš minoritní kategorie, ale tahle drobná nekomplikovaná zařízení rozhodně mají svoji cílovou skupinu a uživatele si určitě nacházejí. Xiaomi Smart Band 7 má krásný displej, jednoduché ovládání a překvapivě hodně údajů, které umí měřit a vyhodnotit.

Více

Recenze: Fitbit Versa 4 je ukazatel vašich zdravotních funkcí za přijatelnou cenu

Fitbit Versa 4 je příjemný tracker pro sledování vašich aktivit, kondice a zdraví vhodný třeba pro starší ročníky. V malém a lehkém těle se skrývá překvapivě hodně funkcí, čitelný displej, jednouduché ovládání, ale také pár nedostatků. Podíváme, se jak funguje sporttester, který vznikl po spojení osvědčených značek Fitbit a Google.

Více

Podzimní běhání: boty, oblečení, čelovky

Dny se krátí, teploty padají, prší, fouká vítr a listí se barví do všech odstínů žluté a hnědé. Podzim je tu a s ním i otázka, jak se vybavit na běhání v tomto krásném ročním období. Stačí dodržet pár jednoduchých tipů a můžete si pohodlně prodloužit běžeckou sezónu, dokud nenapadne sníh a nepřesunete se na běžky.

Více

Parťák pro dynamické aktivity. Skinners uvádí na trh ponožkoboty s vysokým střihem 

ADVERTORIAL Ani boty, ani ponožky. České ponožkoboty Skinners obouvají lidé teprve pár let, přesto se těší mimořádné oblibě i nošení ve vice než stovce zemí světa. Proč je tuzemský hybrid mezi botou a ponožkou tak populární, v čem tkví jeho významný zdravotní přínos a jak vypadá nejnovější verze, kterou ocení zejména sportovci?

Více

Blbuvzdornost a ovládání, které pochopí i „blondýna“ na první dobrou. To je nový Bosch eBike Systems

Ráda si vyzkouším něco nového a nerada říkám ne sportovním výzvám, proto jsem dlouho neváhala a přijala nabídku vyzkoušet si elektrokolo s nových Bosch eBike Systems, i když elektrokola nejsou úplně můj běžný šálek kávy. Byla v tom hlavně zvědavost, na elektrickém kole jsem již několikrát seděla, tak mě zajímalo, jestli to bude jiné a jak se bude jízda lišit, protože technika jde stále mílovými kroky dopředu. Nejsem technický typ, ve fungování elektroniky se prakticky nevyznám, jsem spíše nadšený uživatel a většinou dokážu říci jen líbí se mi, nebo nelíbí.

Více

Chcete sportovat i ve vyšším věku? Tyhle hodinky jsou pro vás ideální

Při výběru sportovních hodinek pro starší a pokročilé vás budou zajímat parametry, které budoucímu majiteli usnadní práci, přinesou užitek a zvýší bezpečí při sportovních aktivitách. Chytré hodinky a náramky mohou být skvělým nástrojem nejen pro mladé aktivní sportovce, ale také spolehlivým společníkem pro seniory, kteří chtějí sledovat svoje zdraví, kondici a pohyb.

Více

Jak „vyždímat“ pojistku na „blbost“ při sportu

Buďme pozorní. Když už si platíme tak užitečný produkt pojišťovny, jako je „pojistka na blbost“, byla by škoda nechat si ujít pojistné plnění jen proto, že nás nenapadl vztah mezi naším drcnutím do kamaráda, jeho rozbitými hodinkami a naší pojistkou.

Více

Ideální i pro starší, skvělé možnosti sledování zdraví, změří i tlak. Recenze Samsung Galaxy Watch 5 Pro

Chytré hodinky z řady Samsung Galaxy Watch jsou vždy etalonem svojí třídy. Zaměřují se na kombinace chytrých a sportovních funkcí a každá řada přináší nové, které posouvají kupředu celý segment. Proto jsem se hodně těšil na testování nového modelu Samsung Galaxy Watch 5 Pro. Změn, oproti předchozímu modelu, není mnoho, ale některé jsou opravdu podstatné.

Více

Bosoboty z Česka: otestovali jsme Realfoot na sport, jsou z kůže a poskytují hodně místa pro prsty

Obuv s označením barefoot není ve světě ani u nás žádnou novinkou. Boty pro přirozený pohyb si našly spoustu příznivců i mezi běžci a vyznavači aktivního životního stylu. Já sám chodím v barefoot botách skoro deset let a za tu dobu jsem vyzkoušel hodně značek, stylů a střihů. Proto mě zaujala nová česká značka Realfoot, která, podle vlastních slov, vyrábí unikátní barefootové boty s nejširším prostorem pro prsty na světě pro plně přirozený pohyb.

Více

SOUTĚŽ: Vyhrajte cyklistický dres Sensor Helium. Známe výherce!

Pokud rádi jezdíte na kole, tak jistě oceníte, když máte kromě dobře fungujícího kola na sobě kvalitní oblečení. Takové, které je z dobrého materiálu, skvěle padne a rychle schne. A pokud třeba v tomhle horku pokukujete po nějakém cyklodresu, tak na RUNGO.cz máte nyní příležitost jeden takový vyhrát, a to jak v panské, tak i dámské verzi. Tak to pojďte zkusit.

Více