Zavřít

13. 1. 2021 13:19

Dejte svoje zuby do formy. Jděte na to zubní pastou s kofeinem, meduňkou nebo černým uhlím

KOMERČNÍ SDĚLENÍ Přírodní zubní pasty jsou hitem pro své bylinné a ovocné extrakty z přírody, pocit svěžesti v ústech a často také šetrně dokáží zuby vybělit o několik odstínů. Zubní pasty SPLAT pomáhají přírodní cestou odstraňovat pigmentace. 

Všechny pasty obsahují přírodní enzymy, které napomáhají efektu zářivých zubů a dodávají pastám specifickou chuť. Některé z nich mají i řadu dalších pozitivních účinků. Mimo to si můžete vybrat z pestré škály přírodních složek podle vaší nejoblíbenější příchutě. 

 class=

Výrobky neobsahují agresivní bělicí složky, SLES, parabeny, triklosan, chlorhexidin, sacharin ani syntetická barviva. Představujeme čtyři pasty, které jsou bestsellery naší speciální řady.   

SPLAT COFFEE OUT: Kofein a esenciální oleje

Pokud jste milovníci kávy, červeného vína nebo černého čaje tato pasta je
určena právě vám. Specialista mezi přírodními pastami k domácímu bělení
zubů je SPLAT COFFEE OUT s vysokým obsahem fluoridu, přírodními bělícími enzymy, kofeinem a esenciálními oleji pro efektivní odstranění skvrn od čaje a kávy. U této pasty je zaručený viditelný bělicí efekt až o dva odstíny. Kofein, pozvedá náladu a hořčík se postará o mineralizaci skloviny. Jestli si tedy alespoň jeden šálek čaje či kávy denně dáte, toto je přirozená
ochrana proti nežádoucí pigmentaci vašich zubů.

 class=

SPLAT STRESS OFF: Meduňka a grep

Přírodní zubní pasta SPLAT STRESS OFF má uklidňující a relaxační
účinek, obnovuje přirozenou harmonii v ústech. Obsahuje léčivé
esenciální oleje z meduňky, kozlíku lékařského, máty, anýzu a
grapefruitu a má i protizánětlivé účinky, které působí blahodárně na dásně.
Enzym z ananasu jemně rozpouští plak. Obsahuje také přírodní složku remineralizaci zubů hydroxyapatit vápenatý, který je navíc obohacený o minerály vápníku, hořčíku a zinku. Neobsahuje fluorid a z 99% přírodní.

 class=

SPLAT BLACKWOOD: Aktivní černé uhlí

Má velmi speciální výraznou bylinkovou chuť a viditelný bělicí účinek. Sytě
černá zubní pasta BLACKWOOD dokáže z ústní dutiny odstranit toxiny a
absorbovat zápach. Pomáhá také při odstraňování pigmentových skvrn na
zubech a díky obsahu extraktu z jalovcových bobulí má vysoký protizánětlivý a antibakteriální účinek. Nejlepšího bělicího efektu docílíte, 
pokud pastu používáte minimálně 3 týdny dvakrát denně.  Doporučujeme také pastu střídat s jinými našimi přírodními výrobky.  Tato pasta neobsahuje fluorid.

 class=

SPLAT EXPRESS: Mátová pěna

Spěcháte a nemáte možnost si vyčistit zuby, ani po ruce žvýkačku? 
Ideální řešení pro vás bude unikátní čisticí mátová pěna, která je určena pro všechny, kteří žijí aktivně, oceňují úsporu času a hledají okamžitý efekt svěžesti v ústech. Oceníte ji na cestách, v autě, ve škole nebo kdykoliv nemáte po ruce zubní kartáček. Pěna čistí zubní sklovinu, která je po použití hladká, zabraňuje tvorbě zubního plaku o 96%, chrání zuby a dásně a zanechává dech na dlouhou dobu svěží. Stabilizuje hladinu pH až na čtyři hodiny. Čisticí pěna může být používána kdykoliv běheme dne, i s zubním kartáčkem místo pasty. Neobsahuje fluorid.

 class=

Související

Related Posts

None found