Úvod O nás

O nás

od Rungo

Rungo.cz vzniklo v roce 2010 po mé nečekané operaci srdce. Jelikož jsem měl štěstí a vše přežil, rozhodl jsem se založit web o pohybu, motivaci, radosti. A tak v roce 2013 byl projekt spuštěný na největším zpravodajském českém webu iDnes.cz. Od začátku nám nešlo jen o psaní textů, ale začali jsme společně s přáteli dělat závody pro začínající a pokročilejší běžce. Postupem času bylo závodů šest. Získali jsme podporu firem jako je Garmin, Herbalife, B. Braun, Craft, inov-8, Hello bank, Columbia.

V roce 2018 byl projekt ze strany iDnes.cz zavřen a došlo k rok a půl dlouhé pauze, kterou naši redaktoři trávili u jiného projektu iSport LIFE v mediálním domě Czech News Center.

Na prahu roku 2020 jsme se rozhodli, že opustíme křídla velkého mediálního korporátu a vydáme se vlastní svobodnou cestou. Cestou RUNGO. Rungo je komunita, která má velkou podporu na sociálních sítích a myslíme, že rodinný přístup při závodech, které pořádáme, běžci a lidé vítají a cítí, stejně jako my. Tím se od jiných odlišujeme. Nové Rungo už ale přesahuje hranice běhu a je také o cyklistice, zdravém životním stylu, pohybu obecně, nebo třeba dobrém jídle.

Marek Odstrčilík

Kontakty

Šéfredaktorka
Magdaléna Ondrášová: ondrasova@rungo.cz

Kreativní ředitel, manažer značky
Marek Odstrčilík: odstrcilik@rungo.cz

Ředitel závodů
Marek Topinka: topinka@rungo.cz

Rungo, Marek Odstrčilík
Franzova 1062/103
614 00, Brno 14

IČO: 48699101

RSS: https://rungo.cz/feed/
Nebo nás sledujte na Google news

Napište nám



  Zásady ochrany osobních údajů naleznete zde.

  Náš tým redaktorů

  Marek Odstrčilík

  Magdaléna Ondrášová

  Karolína Hornová

  Kateřina Honová

  Pavel Tomek

  Barbora Topinková

  Karel Holub

  Ondřej Pavlů

  Jiří Suchna