Zavřít

O nás

Rungo.cz vzniklo v roce 2010 po mé nečekané operaci srdce. Jelikož jsem měl štěstí a vše přežil, rozhodl jsem se založit web o pohybu, motivaci, radosti. A tak v roce 2013 byl projekt spuštěný na největším zpravodajském českém webu iDnes.cz. Od začátku nám nešlo jen o psaní textů, ale začali jsme společně s přáteli dělat závody pro začínající a pokročilejší běžce. Postupem času bylo závodů šest. Získali jsme podporu firem jako je Garmin, Herbalife, B. Braun, Craft, inov-8, Hello bank, Columbia.

V roce 2018 byl projekt ze strany iDnes.cz zavřen a došlo k rok a půl dlouhé pauze, kterou naši redaktoři trávili u jiného projektu iSport LIFE v mediálním domě Czech News Center.

Na prahu roku 2020 jsme se rozhodli, že opustíme křídla velkého mediálního korporátu a vydáme se vlastní svobodnou cestou. Cestou RUNGO. Rungo je komunita, která má velkou podporu na sociálních sítích a myslíme, že rodinný přístup při závodech, které pořádáme, běžci a lidé vítají a cítí, stejně jako my. Tím se od jiných odlišujeme. Nové Rungo už ale přesahuje hranice běhu a je také o cyklistice, zdravém životním stylu, pohybu obecně, nebo třeba dobrém jídle.

Marek Odstrčilík

Kontakty:

Chcete vědět, kdo jsou naši skvělí redaktoři? Klikněte na jejich jméno v článku, který jste si přečetli.

Sídlo:

Rungo s.r.o.
Roklanská 1743/16
251 01, Říčany

IČO: 08953180