Úvod Nezařazené KS Hlídejte si své zdraví nepřetržitě ve dne i v noci. Zkuste hodinky WATCH GT 2 Pro

KS Hlídejte si své zdraví nepřetržitě ve dne i v noci. Zkuste hodinky WATCH GT 2 Pro

od Rungo

KOMERČNÍ SDĚLENÍ Kvalita tréninku je stejně důležitá jako kvalita odpočinku. Obojí vám pohlídají chytré hodinky WATCH GT 2 Pro, které se navíc naučily kontinuální měřit i hladinu kyslíku v krvi (SpO2). Množství kyslíku v krvi je přitom základním parametrem při vyhodnocování zdraví každého jedince. Hodnota nižší než 90 % může značit zdravotní problémy. Hodinky WATCH GT 2 Pro jsou nyní stejně jako další chytré hodinky řady WATCH GT 2 v nabídce po omezenou dobu za velmi výhodnou cenu. 


Asi netřeba dodávat, že kyslík je základem života. Zjednodušeně řečeno, po jeho vdechnutí je krví distribuován ke všem orgánům v lidském těle. Úroveň saturace krve kyslíkem (SpO2) pak udává právě podíl hemoglobinu nasyceného kyslíkem k celkovému množství hemoglobinu v těle. Údaj slouží jako zásadní fyziologický parametr pro posouzení zdravotního stavu jedince.

Funkce zaměřené na monitorování zdraví byly pro HUAWEI při vývoji nositelné elektroniky vždy klíčovou záležitostí. Celodenní kontinuální monitoring srdečního tepu, úrovně stresu a kvality spánku nyní doplnila i automatická detekce úrovně SpO2. Díky těmto funkcím umí HUAWEI hodinky hlídat rytmy vašeho těla, aniž byste si toho vůbec všimli.

Normální hladina SpO2 u člověka spadá do rozmezí 95 % – 100 %. Pokud však ve vnějším prostředí není dostatek kyslíku nebo v těle probíhají nějaké abnormality způsobené například nemocí, může hladina SpO2 klesnout i pod 90 %. V takovém případě je danému stavu potřeba věnovat zvláštní pozornost.Proto je každodenní sledování úrovně SpO2 velmi důležité. 

Dlouhodobé pravidelné monitorování SpO2 pak má význam nejen pro sportovce a milovníky extrémních sportů a každého, kdo v náročných situacích potřebuje plné mentální schopnosti. Chytré hodinky jsou totiž nejen schopné v reálném čase monitorovat stav zdraví těla uživatele, ale i včas varovat před některými případnými riziky. 

Dlouhodobé a kontinuální sledování zdraví zpřesňuje data

Zejména při vyhodnocování okysličení krve u potenciálních pacientů je nutné používat technologie, které zaručí dlouhodobé, přesné a pravidelné měření. Pokud se tedy bavíme o nositelné elektronice jako jsou chytré hodinky, nesmí tento proces limitovat například krátká výdrž baterie a tím i častá nutnost nabíjení. Měření by také mělo být automatické a kontinuální, a nikoliv pouze na vyžádání.

Řada hodinek HUAWEI WATCH GT 2 Pro

Řada hodinek WATCH GT 2 Pro. je v tomto ohledu průkopníkem v oboru. Nabízí totiž nejen ultra dlouhou výdrž baterie, ale i kontinuální a zcela automatické měření hodnoty SpO2. Díky tomu, že kyslíkem nasycený a nenasycený hemoglobin jinak propouští světlo, dokáže optický senzor hodinek detekovat a dopočítat množství kyslíku v krvi právě podle množství odraženého světla a specifické vlnové délky. Hodinky měří SpO2 na vyžádání nebo kontinuální a zcela automaticky. Tato funkce je určena pouze pro osobní potřebu a nemá medicínskou certifikaci.

1. Vylepšenou technologii monitorování srdeční frekvence

Hodinky WATCH GT 2 Pro podporují nově vylepšenou technologii sledování srdečního tepu HUAWEI TruSeen 4.0+, která využívá inovativní design optické dráhy. Ve spojení s inteligentními algoritmy pro vyhodnocování srdeční frekvence a moduly PPG umožňuje HUAWEI TruSeen 4.0+ chytrým hodinkám poskytovat přesné a okamžité sledování srdeční frekvence.

2. Prémiové materiály

Hodinky HUAWEI WATCH GT 2 Pro mají keramické dýnkoosazené LED snímačem 6 v 1 pro dostatečné množství světla pro prosvícení proudící krve v zápěstí. Jen tak může být dosaženo nepřetržitého, okamžitého a přesného sledování. Ať už jde o srdeční frekvenci, hladinu stresu, kvalitu spánku nebo SpO2, HUAWEI WATCH GT 2 Pro poskytují celodenní monitorování.

3. Ultra dlouhá životnost baterie

Hodinky WATCH GT 2 Pro mají neuvěřitelně dlouhou výdrž baterie. Díky čipové sadě Huawei s nízkou spotřebou, kteránavíc využívá integrovanou heterogenní systémovou architekturu, jsou hodinky schopné poskytovat velký výkon a vysokou účinnost. Kromě toho mají při nízké spotřebě i dostatečný výpočetní výkon, i když pracuje naráz více senzorů pro monitorování sportovního tréninku, detekci srdeční frekvence, monitorování spánku i SpO2.

Kontinuální detekce SpO2 umožňuje uživatelům získat komplexní informace o vlastním zdravotním stavu. Bez nutnosti ruční aktivace, hodinky samy automaticky detekují, když je uživatel v klidu a úroveň SpO2 zaznamenají. Veškeré naměřené údaje má pak uživatel kdykoliv k dispozici v aplikaci HUAWEI Health (HUAWEI Zdraví). 

V rámci akce HUAWEI Watch Week máte možnost si pořídit za výhodné ceny nejen hodinky WATCH GT 2 Pro, ale i kterékoliv z řady WATCH GT 2, jako jsou WATCH GT 2e, WATCH FIT nebo dámské WATCH GT 2 v barvě Rose Gold (růžově zlatá). Více informací najdete na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz)

0

Okomentovat

Vyplněním tohoto formuláře souhlasíte s uložením a používáním Vašich dat na našem webu

Související příspěvky

Naše stránka používá soubory cookies k zajištění kvalitního obsahu. Pokud budete pokračovat s využíváním stránky, tak automaticky souhlasíte. OK