Úvod VybaveníBěháníBěžecké oblečení Na co se těšit s přicházejícím létem? No přece na novinky od Sensoru!

Na co se těšit s přicházejícím létem? No přece na novinky od Sensoru!

Advertorial Prádlo z dílny Sensoru dopřává komfortní klima, ať už jste uprostřed parného léta, bičováni ledovým větrem za polárním kruhem nebo lezete ve stínu severní stěny Malého Kežmarského štítu. Nezávisle na ročním období však kladou důraz na to, jak oblečení od Sensoru vypadá a jaký z něho mají pocit, když ho nosí. Proto každou sezonu kolekci vylepšují a oživují.

Oživení

Jako příjemná změna po 50 odstínech bílé přichází jaro a spolu s ním se vybarvuje i oblečení Sensor. Mění barvy látek, mění potisky a dělá všem radost. Triko Merino Air PT s motivem Summit si zamiluje zejména každý horal.

V novinkách na jaro/léto 2022 objevíte oblíbenou barvu mustard nebo svěží mint. Kromě těchto barev se napříč kolekcí objevuje i barva deep blue. Pro výčet všech detailů, trendy střihů a stylových potisků se podívejte na web Sensoru.

Šetrně k přírodě

V Sensoru se dlouhodobě snaží snižovat dopad výroby oblečení na životní prostředí, šijí v Česku a využívají materiály, které jsou šetrné k přírodě. Proto nejjemnější novozélandskou merino vlnu z udržitelných chovů nejdříve nechají dovézt do České republiky, kde se pak zpracovává. Kompletní řadu oblečení Coolmax pak šijí z látky vyrobené z recyklovaných PET lahví. Ke změně došlo i napříč cyklistickou kolekcí. U řad oblečení Charger a Helium se rozloučili s panenskými materiály, které také nahradily látky z recyklátů. 

Pro dobrý pocit

Aby pocit z nošení Sensoru byl co nejpříjemnější, výrobní tým postupně ladí a tvoří trendy střihy oblečení. Díky tomu celá cyklo kolekce byla kompletně ušita s vylepšenými střihovými řešeními. Například vznikl cyklistický dres Helium, jehož prodloužený zádový díl skvěle kryje záda a volnější střih dopřává maximální pohyblivost při dovádění na trailech. 

Tipy Merino

Sensor Merino AIR PT Summit. Foto: Sensor
Sensor Merino Impress. Foto: Sensor
Sensor Merino Active dámské šaty. Foto: Sensor

Tipy z cyklo kolekce Helium

Sensor Helium pánský cyklistický dres. Foto: Sensor
Sensor Helium dámský cyklistický dres. Foto: Sensor
Sensor Helium dámská sukně s cyklovložkou. Foto: Sensor
0 FacebookEmail

Okomentovat


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.