Nezařazené

Pití syrového mléka: nový zdravý trend, nebo zdravotní riziko? A čím tak uchvátilo celebrity a lidi kolem Trumpa?

Mráz prý přichází z východu, trendy zase ze západu. Ten poslední se jmenuje syrové mléko. Pije ho Gwyneth Paltrow i republikánské křídlo Donalda Trumpa. Takže celá Amerika. Proč? Protože věří, že je zdravější, pomáhá udržovat správné trávení a bojuje proti intoleranci laktózy. A teď to dilema – máte tomu věřit taky? Zavalí tenhle trend i Evropu?

Více

Xiaomi zahajuje Léto plné slev: Nakupte chytře a ušetřete tisíce!

Advertorial Xiaomi již tradičně zahajuje letní slevovou akci Léto plné slev, která probíhá až do 28. července 2024 (nebo do vyprodání zásob). Všichni milovníci značky tak mají jedinečnou příležitost pořídit si špičkové produkty za fantastické ceny napříč celým portfoliem, od mobilních telefonů přes chytré hodinky a náramky, až po sluchátka, kamery a elektrické koloběžky.

Více

Společnost Xiaomi a Nadační fond Kapka naděje uspořádaly fotografický workshop s Barborou Reichovou a Maximem Habancem a vykouzlily dětem úsměv na tváři

Advertorial Společnost Xiaomi spojila síly s Nadačním fondem Kapka naděje, aby uspořádaly jedinečnou akci pro děti a mládež z obtížných sociálních poměrů. Tato inspirativní akce se odehrála 17. června 2024 v prostorách skateparku Red Bull MaxSpace v areálu PRAGOVKA ART DISTRICT v Praze. Skatepark, navržený jedním z nejlepších světových skateboardistů a vítězem závodu Světového poháru Maximem Habancem, se stal ideálním místem pro den plný zábavy, učení a inspirace.

Více

Přivítejte začátek školního roku dvěma Xiaomi mobily za cenu jednoho!

Advertorial Konec léta se nezadržitelně blíží a školní rok je opět tady. Proč ho tedy nepřivítat ve velkém stylu s novým zařízením od Xiaomi? Až do 1. října totiž probíhá akce s názvem Zpátky do školy, v rámci které je zlevněna spousta telefonů, včetně vlajkové lodi Xiaomi 13 Pro, Redmi 12C či Redmi 9A. Největším lákadlem je však akce 1+1, která se týká modelu z oblíbené řady Redmi Note 12.

Více

Může se stát výborný běžec dobrým v agility? Rozhovor s Martinou Magnoli Klimešovou, mnohonásobnou medailistkou

Agility je dynamicky se vyvíjející kynologická disciplína. Vznikla na konci sedmdesátých let ve Velké Británii a od té doby se rozšířila takřka po celém světě, a především prošla ohromným vývojem. Sport konce 70. let má s dnešním agility společné snad už jen jméno. Také v České republice je to populární sport, který mohou dělat lidé nejrůznějšího věku se psy všech možných plemen, od jorkšírů po ovčáky. (Nejen) o tom, jaké je to být v této disciplíně dvacet let na vrcholu, jsem si povídala s bývalou českou reprezentantkou Martinou Magnoli Klimešovou.

Více