Recenze: Co mají mít sluchátka na sport? Otestovali jsme tříproužkové špunty bez drátů Adidas FWD 02 Sport

Sport, otřesy a pot. Ve spojení se sluchátky očekáváte i kvalitní poslech. Sluchátka adidas FWD 02 Sport jsou bezdrátové pecky určené primárně sportovcům a patří do vyššího cenového segmentu, kde je vysoká konkurence i nároky uživatelů. Vzhledem k tomu že adidas není zrovna tradiční výrobce elektroniky, byl jsem hodně zvědavý, jak budou tyhle pecky hrát a jak se osvědčí při běhu.

Více

SOUTĚŽ: Vyhrajte cyklistický dres Sensor Helium. Známe výherce!

Pokud rádi jezdíte na kole, tak jistě oceníte, když máte kromě dobře fungujícího kola na sobě kvalitní oblečení. Takové, které je z dobrého materiálu, skvěle padne a rychle schne. A pokud třeba v tomhle horku pokukujete po nějakém cyklodresu, tak na RUNGO.cz máte nyní příležitost jeden takový vyhrát, a to jak v panské, tak i dámské verzi. Tak to pojďte zkusit.

Více

Jakou mast použít na zánět šlach a jakou na výron v kotníku? Vybavte si lékárničku na dovolenou

Máte domácí lékárničku plnou mastí a krémů a když přijde úraz, natáhnete si sval nebo vás prostě jen něco bolí, střídáte všechny najednou dokud nějaká nezabere? Asi vám nemusíme říkat, že to není úplně správná cesta. Každá mast má svou účinnou látku, jinou dobu působení a jiný účinek. V extrémních případech byste si naopak mohli své poranění ještě zhoršit. Jakou mast použít na zánět šlach, výron kotníku nebo pohmožděninu? 

Více