Vybavení

Testy, recenze a inspirace sportovního vybavení – RUNGO.cz

Recenze: Co mají mít sluchátka na sport? Otestovali jsme tříproužkové špunty bez drátů Adidas FWD 02 Sport

Sport, otřesy a pot. Ve spojení se sluchátky očekáváte i kvalitní poslech. Sluchátka adidas FWD 02 Sport jsou bezdrátové pecky určené primárně sportovcům a patří do vyššího cenového segmentu, kde je vysoká konkurence i nároky uživatelů. Vzhledem k tomu že adidas není zrovna tradiční výrobce elektroniky, byl jsem hodně zvědavý, jak budou tyhle pecky hrát a jak se osvědčí při běhu.

Více

Recenze: Dokonale vtáhnou do scény, sluchátka na běhání Sennheiser Sport true wireless

Značka Sennheiser patří ke stálicím na hvězdném nebi sluchátek a je pověstná skvělým zvukem a provedením. Sportovní bezdrátová sluchátka Sennheiser Sport true wireless jsou pravověrnými zástupci této značky a jak už název napovídá, zaměřují se na sportovně založené uživatele. Otestovali jsme, jak hrají a jak se s nimi běhá.

Více

Recenze: Umí měřit spoustu věcí a stojí třetinu než konkurence. To jsou Amazfit T-Rex 2

Amazfit T-Rex 2 jsou chytré sportovní a outdoorové hodinky, které si troufají vyšlápnout i na nekorunovaného krále segmentu Garmin. V solidním, odolném designu skrývají dobře promyšlené funkce a to včetně některých, které můžeme směle označit za prémiové, a přitom na těchto hodinkách visí cenovka, která vás nejspíš příjemně překvapí.

Více

Já vs. červen. Když se upachtěné šlapání na kole mění v radost

Kopce jsem nikdy nemusel, a to protože kombinace průměrné cyklistické fyzičky s kily navíc je smrtící. Jednoduše řečeno, nejede to. Je rozdíl, pokud máte hmotnost 125 nebo 96. Když k tomu přidáte daleko lepší techniku šlapání, skvělé kolo, tak cesta k vrcholu je jaksi rovnější a krajina se stává placatější. Přichází radost.

Více

Zdravý spánek: Jak má vypadat a pomůžou nám k němu chytré hodinky?

ADVERTORIAL Kvalitní spánek znamená lepší probouzení, více energie a také rychlejší regeneraci po tělesné nebo duševní aktivitě. Jak získat maximum informací o svém spánku z chytrých hodinek, jak zlepšit spánkové návyky a jak přizpůsobit trénink, pokud jsme se nevypsali „dorůžova“? Odpovědi přinášíme v následujícím článku.

Více

Recenze: S Asics GEL-Nimbus 24 je běh jako po obláčku. Určení? Těžší běžci, bolest kloubů nebo „dálkaři“

Asics GEL-Nimbus 24 je silniční bota pro objemový trénink, dlouhé závody a běžce, kteří chtějí vyšší úroveň tlumení. A hlavně je to naprostá legenda, která se dočkala už 24. pokračování. Asics vyladil model Nimbus do detailů a nikoho asi nepřekvapí, že čtyřiadvacátá evoluce není revolucí. Většina změn proti předchozí generaci ale posouvá Asics GEL-Nimbus 24 zase o kousek dál a většina běžců je snad uvítá. Jak hodnotím legendu? Čtěte test.

Více