Inspirace

Rozhovory, reportáže a motivace – RUNGO.cz

„DNF na Spartathlonu byl pro mě nejsmutnější okamžik běžecké kariéry.“ O trnité ale vášnivé cestě běžce

Jarda Urban (*1984) je zapálený běžec, který strávil téměř tři roky na rodičovské s dcerou Veronikou. Nyní se opět vrací do práce, což po „rodičáku“ považuje spíše za odpočinek. Jak se mu dařilo skloubit výchovu dcery a běhání, proč nedokončil Spartathlon a jak se stalo, že byl vlajkonošem na mistrovství světa?

Více

Moje úplně první běžecké boty

Dnes na mě vykoukla tato přesně deset let stará vzpomínka. Moje první skutečné běžecké boty. To jsem ještě vůbec neměla tušení, že zhruba za rok budeme s Markem před spuštěním běžeckého webu RUNGO.cz.

Více

Vabrouškovi. Recept na to, jak mít rodinu s vášní pro sport

Petra Vabrouška (*1973)  asi není třeba představovat. Přední český triatlet má na kontě mnoho světových úspěchů a jen jejich výčet by vydal téměř na samostatnou knihu. Dnes si ho představíme v rámci inspirativní série, která se věnuje mezigeneračnímu sportu, tedy aktivnímu spojení rodičů a jejich dětí.

Více

Streak runner Richard Franz: „Běhám každý den. Každý. Jen jednou v roce se mi nechce.”

Richard (*1982) o sobě říká, že je obyčejný kluk z vesnice. Je svobodný, bezdětný a přes 14 let pracuje jako lesní projektant. Mimo to již pátým rokem každý den běhá. Jemu a podobným bláznům se říká streak runneři, tedy běžci, kteří dlouhodobě dennodenně vybíhají a postupně vytvářejí úctyhodnou a obdivuhodnou sérii. 

Více

SOUTĚŽ: Vyhrajte cyklistický dres Sensor Helium. Známe výherce!

Pokud rádi jezdíte na kole, tak jistě oceníte, když máte kromě dobře fungujícího kola na sobě kvalitní oblečení. Takové, které je z dobrého materiálu, skvěle padne a rychle schne. A pokud třeba v tomhle horku pokukujete po nějakém cyklodresu, tak na RUNGO.cz máte nyní příležitost jeden takový vyhrát, a to jak v panské, tak i dámské verzi. Tak to pojďte zkusit.

Více