Závody Brno

RUNGO.cz závody v Brně, Zoologická zahrada

Běh mezi zvířaty, dítě prarodičům a po dvou letech zase závodit

Rodičové pochopí. Často nemusí nejvíce svazovat nohy pětikilometrový kopec tolik, jako malé dítě, které „háže klacky pod nohy“ všem tréninkovým a závodnickým snahám. Přesto si Adéla uměla nakonec závod užít a endorfiny vyhodnotily Rungo běh brněnskou zoo jako nejhezčí městský závod, který běžela.

Více

Společné výběhy s RUNGO.cz. Tak se přidejte

Trvalo to dlouho, ale doba společného setkávání a výběhů se vrací na RUNGO.cz. Díky přátelům v několika českých městech se můžete přidat k nám i vy. Nebojte se dorazit, nikomu se totiž neutíká a i ten, kdo je pomalý, má u nás své místo a respekt. Tak pojďte do toho. Běháme srdcem.

Více

Brno: po trase Namydlené s redaktory Majdou a Markem

Ve středu v šest! Pojďme se společně proběhnout, poznat se a pokecat. Přidaná hodnota? Ukážeme vám trasu RUNGO namydlené pětky, která se vine v krásném prostředí rybníků v brněnském Mariánském údolí. Je to jedinečná možnost poznat tak trasu virtuálního běhu bez nutnosti použít mapu.

Více

Rungo.cz chystá na podzim tři tradiční závody. Přijďte nás podpořit

Pokud vše půjde dobře a situace ohledně koronaviru se vyřeší, tak nás na podzim čeká závodní masakr. To se nebude týkat jen běžeckých závodů, ale všech, které se přesunou z jara. Bude to boj o závodníky a samozřejmě i RUNGO.cz v tomhle nezůstane pozadu. Termíny a povolení máme už nějakou dobu a protože jsme web spustili k prvnímu dubnu, tak druhá polovina roku byla pro nás jasnou volbou. Po více než roční odmlce, navazujeme na naše tradiční místa a věříme, že část z vás dorazí a podpoří nás. Upřímně budeme rádi, když i ostatní závody budou co nejvíce plné, protože situace je pro všechny složitá a organizátoři mají hlavu víc než těžkou.

Více