10 km ze zoo už za 3 týdny. Poběž!

RUNGO běh brněnskou zoo 2018. Foto: Filip Marvan

Sobotní den s rodinou v zoologické zahradě spojený s milovaným během, dnes je všechno možné. Nebo spíše až 24. září. Poběž, získáš vstupenky a možná půjdeš krmit žirafy.

Obnovujeme tradici oblíbených Rungo závodů a začínáme v Zoo Brno. Bude to trochu „na pankáče“, protože za sebou už nemáme jistotu velkého mediálního domu ani partnery. Ale vše podstatné bude, tedy časomíra, dobré jídlo, usměvavý organizační tým a hlavně – běhání na deset kilometrů po zoologické zahradě i mimo ni.

Jak už jsme zmínili, krmení žiraf vyhraje první muž a první žena, nicméně budeme losovat ještě jednoho ze všech závodníků, kteří ten den doběhnou do cíle. Všichni také získávají se startovným vstup do zoo a zdarma můžou vzít ještě jednu libovolnou osobu k tomu. Startovné činí 350 korun (na místě 400 korun) a část z toho věnujeme Zoo Brno na jejich aktivitu, záchranu populace dudka chocholatého na Jižní Moravě. Přihlaste se hned pomocí tlačítka níže, ať můžeme začít péct tradiční perníkové medaile, těšíme se na vás!

Propozice závodu.

Děkujeme partnerům Zoo Brno a Lesy města Brna, a.s. Sdílejte závod dál, seberte kámoše, přijeďte si to užít s námi a podpořte dudka!

Podobné příspěvky

Přivítání podzimu v zoo: Rungo High5 závod, kde pro nudu není prostor, se opět vydařil

Přihlaste se teď a získejte balíčky sportovní výživy. RUNGO High5 během podpoříte Zoo Brno

Registrace spuštěna! 10 týdnů do závodu na 10 kilometrů. RUNGO High5 běh brněnskou zoo