Horská kola

Horská kola, bike a recenze

Canyon představuje nový Neuron: Kolo stvořené k dobrodružstvím

ADVERTORIAL Skutečně vynikající horské kolo je víc než jen souhrn jeho dílů – víc než jen kombinace uhlíkových, hliníkových a ocelových komponent. Je to kamarád, který vás motivuje k tomu, abyste se vypravili po nových trasách, ponořili se do zážitků a míst, které jste si předtím ani nedokázali představit. A pro cyklisty, kteří touží po takovém dobrodružství, tady má Canyon novinku.

Více

Recenze: Canyon Spectral 29 AL 6. Pan „Univerzální“

Pokud jste někdy kupovali pořádné celoodpružené kolo, následující scénář vám asi nebude cizí: třetina poradců vás žene obrážet testovací akce, na které nemáte čas, třetina vás začne měřit jak na rakev a doporučí vám bicykl na milimetr padnoucí, třetina pak preferuje jednoduchou variantu: “Zkus si to moje, něco kup a druhý výběr se už povede líp…”. Nad tím vším se vznáší řečnické otázky, jako: “Vyber si kolo na terén, ve kterém jezdíš,” nebo “Full tě posune do náročnějšího terénu.” A teď babo raď. A co na to Canyon Spectral?

Více

Canyon Neuron CF 9.0 SL: kolo pro velký kluky a kdo si hraje, nezlobí

Hned na úvod musím říct, že tenhle článek nebude rentgenové pitvání každého komponentu (to umí skvěle ve Velo nebo 53×11 a není důvod dělat chytrého, když tomu zase tak dobře nerozumím), ale bude o pocitu z kola, které velkého kluka vrátí do let, kdy blbnout v lese byla skoro povinnost. Představuji vám Canyon Neuron CF 9.0 SL, celopéro, které vás v terénu rozhodně nenechá ve štichu.

Více