Úvod Inspirace SOUTĚŽ: Sluchátka Philips pro běžce a ručně šitý batoh Ráfek

SOUTĚŽ: Sluchátka Philips pro běžce a ručně šitý batoh Ráfek

od Magdaléna Ondrášová

Připravili jsme si pro vás soutěž o poctivě ušitý batoh pro městské a volnočasové využití a losovačku o sportovní sluchátka renomované značky Philips v hodnotě 3 200 Kč. Zkuste štěstí!

S brněnskou značkou Ráfek jste se mohli seznámit už v rámci rozhovoru s její majitelkou a živlem Zuzkou Zornínkovou. Dostali jsme od ní batoh na testování a my jsme se rozhodli ho poslat jednomu z vás.

Co to pro to musíte udělat? Odpovědět nám na otázku do e-mailu redakce@rungo.cz (do 1. března 2023 a do předmětu zadat předmět Ráfek. Poté vylosujeme jednoho z těch, kteří odpoví správně. Otázka zní: Jak vysokým příspěvkem můžete Rungo podpořit pomocí platformy Pickey? Odpověď jsme narafičili do rozhovoru se Zuzkou (viz výše).

Soutěžte i o sluchátka Philips

Jsme vděční všem pravidelným přispěvatelům, a tak jsme se rozhodli vylosovat jednoho z nich a obdarovat ho sportovními sluchátky Philips TAA7306 v hodnotě 3 200 Kč. Ale pozor, losovat budeme i z těch, kteří se rozhodnou pravidelně podpořit Rungo nově. Losovat tedy budeme z těch, kteří se stanou dárci do 1. března 2023 včetně. (Pozn.: nezapomeňte tak učinit po přihlášení do Pickey, abychom vás mohli dohledat.)

Přejeme hodně štěstí.

Všeobecná pravidla soutěží www.rungo.cz.

Okomentovat

Vyplněním tohoto formuláře souhlasíte s uložením a používáním Vašich dat na našem webu

Související příspěvky