Běžecké boty

Jak vybrat boty na běhání a recenze

Běžecké oblečení do sychravého počasí

Advertorial: Teplé počasí je dávno minulostí, to ale neznamená, že si máme sednout doma do tepla a nikam nevycházet. Každý, kdo s nadšením několikrát za týden vybíhal do přírody, to jistě potvrdí, běžce ani sychravé počasí nezaskočí. Jen je zapotřebí se dobře obléknout.

Více

Recenze: Tempové boty s výhodou svižnosti i výdrže. Brooks Hyperion Tempo, pohodlný rychlík

Americká značka Brooks si získává popularitu i na našem trhu s běžeckými botami a já jsem se nechal zlákat do lehké, tempově zaměřené boty Brooks Hyperion Tempo. Jde o solidně zpracovanou tempovku, kterou můžete vzít na rychlejší tréninky, stejně jako na delší silniční závody a neztratí se ani na maratonských distancích. Brooks Hyperion Tempo nepatří mezi žhavé novinky a dá se tak pořídit za relativně příznivé ceny. Co běžcům nabízí a pro koho jsou určené, se podíváme v krátké recenzi.

Více

Rungo & PUMA výzva: 75 km za 7 dní! Běhej a vyhraj parádní běžecké boty

ADVERTORIAL Fandi českým atletům na mistrovství světa v Budapešti tím, že budeš podávat špičkové výkony i ty. PUMA slaví letos 75. výročí od svého vzniku a aktuálně také uvádí novou běžeckou kolekci NITRO. Získali jsme z ní pro vás žhavé novinky. Zapoj se proto do naší výzvy a uběhni 75 km za 7 dní, nasdílej s námi své běžecké statistky a vyhraj boty ForeverRUN z kolekce NITRO, ve kterých trénují atleti rodiny PUMA. Zaručujeme ti, že tyhle technologiemi nadupané boty pomohou zlepšit tvůj trénink.

Více

Recenze: Chcete jedny minimalistické boty na všechno? Xero Prio Neo jsou na to ideální

Značka Xero Shoes patří ke stálicím na hvězdném nebi stále oblíbenější barefoot obuvi. Xero Prio Neo je modernizovaná verze oblíbeného modelu, která vzdává hold svým kořenům a zároveň přináší několik svěžích vylepšení. Je lehčí, pružnější a může se pochlubit elegantními překryvy v oblastech, které potřebují dodatečné zpevnění. Ať už patříte k vyznavačům bosé obuvi, nebo se s tímto trendem teprve seznamujete, Xero Prio Neo stojí za pozornost.

Více

Obstály v testu běžecké boty z Decathlonu? Levné EVADICT MT CUSHION 2 jsou parťáci do terénu

Kvalitní běžecké boty z „nákupáku“? Před několika roky nemyslitelné, dnes proč ne? Francouzský řetězec Decathlon, který před lety pevně zakotvil i v Česku, směřuje kolekcí Evadict do vod trailového běhu. Najdeme zde běžecké oblečení, batohy a různé doplňky k běhu, nicméně vlajkovou lodí jsou samozřejmě boty. Dostala jsem možnost vyzkoušet boty Evadict MT Cushion 2. Přes neduhy obstály.

Více