Zavřít
Předežeňte Marka Odstrčilíka a vyhrajte jeho skalp a třeba i překvapení! Foto: Magdaléna Ondrášová

2. 6. 2020 12:02

Předežeň Marka a vyhraj překvapení! Červnová dávka motivace

I v červnu se budeme předhánět a štvaným zvířetem se stane šéf RUNGO.cz, Marek Odstrčilík. Jak se přihlásit do soutěže a kdo vyhrál v květnu čtěte v článku.

Marek, hlava RUNGO.cz, běhá. Poslední měsíce má ale problém s disciplínou a rád by, abyste ho vyhecovali k vyšším výkonům. Jeho 23,5 kilometru za květen mluví za vše (zato na kole toho nalítal dost). Šanci na štvanici tak mají i naprostí začátečníci!

Z těch, kterým se podaří ho v měsíci červnu předběhnout, vylosujeme jednoho a pošleme nějaký dárek z naší bezedné běžecké skříně. O další drobnost budeme losovat ale ze všech, kteří se aktivně zúčastní (i těch, kterým se nepodaří Marka předběhnout). Proto nevěšte tenisky na hřebík a vyběhněte!

Vytvořili jsme pro vás na
Facebooku rámeček
„Předháním RUNGO.cz“.
Přidejte ho ke své profilové
fotce, ať přátelé vědí, že jste
ve výzvě a mohou se tam s
vámi předhánět!

Kdo vyhrál v květnu?

Běžecké výzvy se aktivně zúčastnilo 431 lidí a „cíl“ Tomáš Foltín se umístil s 202 kilomery na 95. místě.

Šťastným vylosovaným je 45. běžkyně v pořadí, Petra Müllerová (261 kilometrů). Ze všech běžců, kteří se aktivně zúčastnili jsme o drobnost vylosovali dívku s nickem ZuzaB20 + (55 kilometrů) na 316. příčce. Výherci ať se mi ozvou na e-mailovou adresu ondrasova@rungo.cz. Gratulujeme!

Chci se v červnu zapojit!

Na Endomondu vypisujeme každý měsíc běžeckou výzvu o ceny, ale i chodeckou a cyklistickou výzvu, ty jsou však zatím jen pro zdravou rivalitu bez nároku na odměnu (hledáme partnera pro tyto výzvy, ozvěte se!). Můžete se tam zatím porovnávat s ostatními.

Rungo výzvy na červen:

Nechcete promeškat výzvy příští? Jsou založené předem, můžete se přihlásit už nyní:

Jak to funguje?

Pro nové Rungo výzvy používáme mnoha běžci oblíbenou platformu Endomondo. V prvé řadě se tedy zaregistrujte na jejich stránkách, což lze kromě klasické registrace s uživatelským jménem a heslem i pomocí vašeho Facebook účtu (pokud máte). Po přihlášení na Endomondo si pak si pak zvolte jeden z týmů v tomto článku a přidejte se!
Pokud běháte s mobilním telefonem, je to jednoduché. Nainstalujte si mobilní aplikaci Endomondo Sports Tracker, která je dostupná pro všechny rozšířené platformy chytrých telefonů, a používejte ji pro zaznamenání svých výběhů. Aplikace po doběhu nahraje váš výkon na web Endomondo.com a kilometry se vám automaticky započítají do Rungo výzvy. Pokud běháte s hodinkami Garmin, můžete si Endomondo účet propojit se službou Garmin Connect (kam se data z Garmin sporttesterů standardně nahrávají) a Endomondo si vaše výběhy bude ze služby Garmin Connect stahovat automaticky. Toto propojení provedete v nastavení Endomonda na webu (stačí zadat přihlašovací údaje pro váš Garmin Connect účet). Garmin sporttestery lze propojit s Endomondem i napřímo pod tlačítkem Add workout, je potřeba mít ale nainstalovaný Garmin Communicator Plugin případně Garmin ANT agent (záleží na konkrétním modelu).  V případě, že si zaznamenáváte své běžecký výkony jakoukoliv jinou aplikací nebo sporttesterem, exportujte si vaše výběhy do souboru GPX (standard, který umí drtivá většina aplikací, služeb a sporttesterů) a nahrajte ho na váš Endomondo účet ručně. To provedete kliknutím na tlačítko Add workout a následně vyberte import from file. Využívat můžete také službu Tapiriik.com, která dokáže vzájemně synchronizovat zaznamenaná kilometry mezi službami Endomondo, Strava, Runkeeper, Trainink Peaks a dalšími. Stačí se u této služby přihlásit pod jednotlivé služby a následně stačí vždy jen jedno kliknutí, aby Tapiriik synchronizoval vaše výkony mezi jednotlivými službami. V případě jakýchkoliv problémů neváhejte napsat do diskuse, my nebo ostatní čtenáři vám jistě rádi poradíme a možná zjistíte, že váš problém tam již někdo před vámi vyřešil.

Související