Úvod Inspirace Předežeňte mě a vyhrajte. Červencová dávka běžecké motivace

Předežeňte mě a vyhrajte. Červencová dávka běžecké motivace

od Magdaléna Ondrášová

Pojďme se předhánět a tak se motivovat k pohybu. O cenu soutěžíme v běžecké výzvě, kdy máte za úkol urazit více kilometrů, než redaktorka Magdaléna Ondrášová. jak se zapojit? Čtěte pozorně více o výzvě Předežeň RUNGOcz.

Minulý měsíc jste předháněli hlavu webu Rungo, Marka Odstrčilíka, v červenci máte za cíl mě, redaktorku Majdu. Výsledky červnového zápolení očekávejte během příštích dnů na našem webu.

Červenec nebývá mým nejsilnějším běžeckým měsícem. Tomuto sportu holduji více v zimě, horko mi úplně nevyhovuje a prázdninový režim plný cestování už vůbec ne. V červenci strávíme 12 dní na Hvaru, kde je úplné peklo bez kousku stínu. Proto se těším, že zdravá soutěživost mě do tenisek vytáhne vícekrát, než by tomu jinak bylo. Na druhou stranu, šanci tak mají i ti, kteří běhají teprve chvíli.

Co můžete vyhrát?

Začátkem srpna vylosuji jednoho z těch, kteří mě předběhnou a jednoho ze všech, kteří se do výzvy aktivně (tedy alespoň jedním výběhem) zapojí. Dárek bude překvapení z naší běžecké skříně.

Vytvořili jsme pro vás na
Facebooku rámeček
„Předháním RUNGO.cz“.
Přidejte ho ke své profilové
fotce, ať přátelé vědí, že jste
ve výzvě a mohou se tam s
vámi předhánět!

Chci se v červenci zapojit!

Na Endomondu vypisujeme každý měsíc běžeckou výzvu o ceny, ale i chodeckou a cyklistickou výzvu, ty jsou však jen pro zdravou rivalitu bez nároku na odměnu. Můžete se tam porovnávat s ostatními.

Chci se v červenci zapojit:

Nechcete promeškat výzvy příští? Rungo výzvy na srpen a září (lze se přihlásit již nyní):

Výsledky vyhlásíme formou článku začátkem měsíce srpen na našem webu.

Jak to funguje?

Pro nové Rungo výzvy používáme mnoha běžci oblíbenou platformu Endomondo. V prvé řadě se tedy zaregistrujte na jejich stránkách, což lze kromě klasické registrace s uživatelským jménem a heslem i pomocí vašeho Facebook účtu (pokud máte). Po přihlášení na Endomondo si pak si pak zvolte jeden z týmů v tomto článku a přidejte se!
Pokud běháte s mobilním telefonem, je to jednoduché. Nainstalujte si mobilní aplikaci Endomondo Sports Tracker, která je dostupná pro všechny rozšířené platformy chytrých telefonů, a používejte ji pro zaznamenání svých výběhů. Aplikace po doběhu nahraje váš výkon na web Endomondo.com a kilometry se vám automaticky započítají do Rungo výzvy. Pokud běháte s hodinkami Garmin, můžete si Endomondo účet propojit se službou Garmin Connect (kam se data z Garmin sporttesterů standardně nahrávají) a Endomondo si vaše výběhy bude ze služby Garmin Connect stahovat automaticky. Toto propojení provedete v nastavení Endomonda na webu (stačí zadat přihlašovací údaje pro váš Garmin Connect účet). Garmin sporttestery lze propojit s Endomondem i napřímo pod tlačítkem Add workout, je potřeba mít ale nainstalovaný Garmin Communicator Plugin případně Garmin ANT agent (záleží na konkrétním modelu).  V případě, že si zaznamenáváte své běžecký výkony jakoukoliv jinou aplikací nebo sporttesterem, exportujte si vaše výběhy do souboru GPX (standard, který umí drtivá většina aplikací, služeb a sporttesterů) a nahrajte ho na váš Endomondo účet ručně. To provedete kliknutím na tlačítko Add workout a následně vyberte import from file. Využívat můžete také službu Tapiriik.com, která dokáže vzájemně synchronizovat zaznamenaná kilometry mezi službami Endomondo, Strava, Runkeeper, Trainink Peaks a dalšími. Stačí se u této služby přihlásit pod jednotlivé služby a následně stačí vždy jen jedno kliknutí, aby Tapiriik synchronizoval vaše výkony mezi jednotlivými službami. V případě jakýchkoliv problémů neváhejte napsat do diskuse, my nebo ostatní čtenáři vám jistě rádi poradíme a možná zjistíte, že váš problém tam již někdo před vámi vyřešil.
0

Okomentovat

Vyplněním tohoto formuláře souhlasíte s uložením a používáním Vašich dat na našem webu

Související příspěvky

Naše stránka používá soubory cookies k zajištění kvalitního obsahu. Pokud budete pokračovat s využíváním stránky, tak automaticky souhlasíte. OK