Rungo pětka za kilo: audioknihu, čelovku, knihu a čelenku získávají…

Ilustrační fotografie Foto: Nathalie Desirre Mottet, Unsplash

Minulý týden jsme soutěžili. Virtuální závod Rungo pětka za kilo byl nadupaný výhrami a nastavený tak, aby motivoval k nejrychlejším výkonům i ty nejpomalejší z nás a začátečníky. Pojďme si říct, kdo získal cenu.

Nechme stranou, jaké byly podmínky závodu, to si můžete přečíst v tomto článku, a pojďme rovnou na to, koho jsme dnes ve facebookovém live streamu vylosovali. Pokud jde o audioknihu, vždy jde o Audioteka.cz a tímto děkujeme partnerovi za ceny.

• nejrychlejší muž Daniel Orálek získává audioknihu dle vlastního výběru
  • všichni, kteří zaplatili získali 10% slevu na audioknihy (platí do konce roku).

Podobné příspěvky

Přivítání podzimu v zoo: Rungo High5 závod, kde pro nudu není prostor, se opět vydařil

Přihlaste se teď a získejte balíčky sportovní výživy. RUNGO High5 během podpoříte Zoo Brno

Registrace spuštěna! 10 týdnů do závodu na 10 kilometrů. RUNGO High5 běh brněnskou zoo